Uitgeroepen tot 'beste reisorganisatie' door Columbus Travel
Kwaliteit & kleinschalig
Persoonlijk & duurzaam
 
Zuid-Afrika met strandvakantie Zanzibar

Zuid-Afrika met strandvakantie Zanzibar

 19-DAAGSE Privereis

VANAF € 2.970,- PER PERSOON

Deze gevarieerde reis laat u op een efficiënte en comfortabele manier kennismaken met de hoogtepunten van Zuid-Afrika, met als afsluiter de tropische stranden van Zanzibar. U geniet van een unieke combinatie van bruisende steden, indrukwekkende wilde dieren in uiteenlopende landschappen en ontmoet zowel de Atlantische als de Indische Oceaan. Dankzij een binnenlandse vlucht van Kaapstad naar Nelspruit worden lange reistijden beperkt. Vanuit daar begint uw safari avontuur in de wildernis van Kruger. In Zuid-Afrika reist u zelfstandig tussen de belangrijkste bezienswaardigheden, terwijl u in de nationale parken wordt begeleid door ervaren en gepassioneerde gidsen. Een onvergetelijke reis vol contrasten, afgesloten met pure ontspanning op een tropisch strand. 

Tropisch verlengen in de Zuid-Afrikaanse wintermaanden
De maanden juni tot en met september vormen de winterperiode in Zuid-Afrika. Met name in de omgeving van Kaapstad kan het wat fris zijn en zo nu en dan kan er een bui vallen. Een voordeel is dat dit het perfecte seizoen is om walvissen te spotten langs de kust. In de omgeving van Kruger is het klimaat zeer aangenaam en de safari's wildrijk. Voor een tropische strandverlenging is Zuid-Afrika in deze maanden echter minder ideaal. Gelukkig zijn er in Afrika volop alternatieven, zoals Zanzibar, Mauritius of Seychellen. Zo kunt u uw reis door Zuid-Afrika perfect combineren met een verblijf op een exotisch strand, compleet met wuivende palmen en een azuurblauwe zee. In deze reis hebben we gekozen voor een strandverlenging op Zanzibar. Deze verlenging kan ook aangepast worden naar een strandvakantie op Seychellen of Mauritius.

Safari in een privéreservaat in de Greater Kruger
Natuurlijk maakt u tijdens deze reis indrukwekkende safari’s mee. Matoke Tours kiest bewust voor een van de privéreservaten rond het Kruger Nationaal Park. In reservaten zoals Timbavati of Klaserie gaat u op safari in een open voertuig, begeleid door een professionele gids. Deze privéreservaten bieden veel wildleven en weinig toeristen, wat zorgt voor de ultieme safaribeleving.

Hoogtepunten tijdens deze reis: Kaapstad – Hermanus – Wijnlanden – Greater Kruger – Hoedspruit – Johannesburg – Zanzibar

Accommodatieniveau naar wens

Tijdens deze zorgvuldig uitgebalanceerde rondreis kunt u overnachten op vier verschillende comfort niveaus. Per dag zijn de vier verschillende mogelijkheden weergegeven en direct doorgelinkt naar de desbetreffende accommodatie, zodat u al direct een gevoel krijgt bij deze bijzondere plekken. De accommodatieniveaus zijn weergegeven om u een idee te geven van de mogelijkheden. Uiteraard is het mogelijk om een combinatie van de verschillende niveaus te boeken.

Onze populaire bestemmingen

Het specialisme van Matoke Tours

Alle reisspecialisten hebben Afrika meerdere malen bezocht of er zelfs gewoond, ze kennen de bestemmingen dan ook op hun duimpje. We verkennen tijdens onze reizen niet alleen de gebaande paden, maar proberen hier ook vanaf te wijken om op zoek te gaan naar verborgen parels, hierin maken wij het verschil! Tevens bezoeken we vele accommodaties en blijven we er vaak ook overnachten, zodat we u bij uw accommodatie keuze goed kunnen adviseren.

“Mijn liefde voor Zuidelijk Afrika begon tijdens een stage bij een lodge nabij het Kruger Nationaal Park. Elke dag ging ik op safari en groeide mijn fascinatie voor het wild en de natuur. In 2015 heb ik in Zuid-Afrika gewoond, en sindsdien keer ik regelmatig terug om nieuwe gebieden in Zuid-Afrika te verkennen.

van Marije Boom, uit liefde voor Afrika!

Onze populaire bestemmingen

Hoogtepunten tijdens deze reis

Onze populaire bestemmingen

Accommodaties tijdens deze reis

Onze populaire bestemmingen

Uit liefde voor Afrika

Inspireert Matoke Tours u graag met ervaringen en tips!